No. | Name | Nation | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---|
1 | Christine SMITH / Simon EISENBAUER | AUT | 1 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2 | Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV | BLR | 2 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Kristsina KAUNATSKAIA / Yan LUKOUSKI | BLR | 2 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Eugenia TKACHENKA / Yuri GULITSKI | BLR | 2 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3 | Slavyana TSENOVA / Egor ZAYTSEV | BUL | 3 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4 | Mackenzie BENT / Garrett MACKEEN | CAN | 4 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5 | Madeline EDWARDS / Zhao Kai PANG | CAN | 4 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Brianna DELMAESTRO / Timothy LUM | CAN | 4 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Carolane SOUCISSE / Simon TANGUAY | CAN | 4 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Danielle WU / Spencer SOO | CAN | 4 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6 | Yue ZHAO / Chang LIU | CHN | 5 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7 | Cortney MANSOUR / Michal CESKA | CZE | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Katerina KONICKOVA / Matej LANG | CZE | 6 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8 | Sarah VADSKJAER GRAPEK / Malcolm JONES | DEN | 7 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9 | Marina ELIAS / Denis KORELINE | EST | 8 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10 | Angelique ABACHKINA / Louis THAURON | FRA | 9 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
11 | Estelle ELIZABETH / Romain LE GAC | FRA | 9 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12 | Florence CLARKE / Tim DIECK | GER | 10 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13 | Ria SCHIFFNER / Julian SALATZKI | GER | 10 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Loreen GEILER / Sven MIERSCH | GER | 10 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Leah STEFFAN / Benjamin STEFFAN | GER | 10 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14 | Olivia SMART / Joseph BUCKLAND | GBR | 11 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Eleanor HIRST / Jake FEARNLEY | GBR | 11 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15 | Carina GLASTRIS / Nicholas LETTNER | GRE | 12 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16 | Carolina MOSCHENI / Adam LUKACS | HUN | 13 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17 | Kimberly BERKOVICH / Ronald ZILBERBERG | ISR | 14 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18 | Sara GHISLANDI / Giona Terzo ORTENZI | ITA | 15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Valentina GABUSI / Nik MIRZAKHANI | ITA | 15 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Sofia SFORZA / Leo Luca SFORZA | ITA | 15 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Jasmine TESSARI / Stefano COLAFATO | ITA | 15 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19 | Beatrice TOMCZAK / Damian BINKOWSKI | POL | 16 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Natalia KALISZEK / Yaroslav KURBAKOV | POL | 16 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20 | Rebeka KIM / Kirill MINOV | KOR | 17 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
21 | Evgenia KOSIGINA / Nikolai MOROSHKIN | RUS | 18 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22 | Betina POPOVA / Yuri VLASENKO | RUS | 18 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
23 | Anna YANOVSKAYA / Sergey MOZGOV | RUS | 18 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Alla LOBODA / Pavel DROZD | RUS | 18 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
24 | Cagla DEMIRSAL / Berk AKALIN | TUR | 19 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
25 | Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN | UKR | 20 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Valeria GAISTRUK / Alexei OLEJNIK | UKR | 20 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
26 | Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER | USA | 21 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
27 | Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER | USA | 21 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
28 | Rachel PARSONS / Michael PARSONS | USA | 21 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Chloe LEWIS / Logan BYE | USA | 21 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Holly MOORE / Daniel KLABER | USA | 21 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Elliana POGREBINSKY / Ross GUDIS | USA | 21 | S | | | | | | | | | | | | | | | | | |